Znaczek Turystyczny Szkolnego Schroniska Młodziezowego w Rozdzielu Nr 192 - już dostępny dla kolekcjonerów!

15.07.2021

W styczniu 2015 roku przyznano Pierwszy Znaczek w Powiecie Bocheńskim właśnie Szkolnemu Schronisku Młodzieżowemu w Rozdzielu!

Schronisko w Rozdzielu dołączyło do grona ponad 300 polskich miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym. Ten drewniany krążek przyznawany jest miedzy innymi dla miejsc historycznych, schronisk turystycznych, grzbietów gór, biegów rzek, miast, zamków, pamiątek przyrodniczych, pomników przyrody itp., to znaczy dla miejsc, do których dociera ciekawy turysta. Znaczek Turystyczny wykonany jest z naturalnego drewna, bez użycia barwników, farb i lakierów, czyli w 100 % ekologiczny. Grafika na znaczku wypalana jest w wysokiej temperaturze przy pomocy grawerowanej matrycy i jest niepowtarzalna dla każdego przyznanego znaczka. Przedstawia miejsce do którego dotarł turysta. Jest on zachęta do zwiedzania wyjątkowych turystycznie miejsc, a zarazem niepowtarzalną pamiątką z pobytu. W żadnym innym miejscu nie można kupić takiego znaczka!

Zakup 10 Znaczków Turystycznych o różnych numerach uprawnia do wzięcia udziału w grze kolekcjonerskiej. Więcej informacji pod adresem http://www.znaczki-turystyczne.pl/gra-kolekcjonerska

Zbieranie znaczków to ogólnoświatowa inicjatywa, która ma promować turystykę.  Przez znaczek zostaliśmy włączeni do ogólnoeuropejskiego systemu kolekcjonerskiego, który istnieje w 20 krajach i zrzesza ponad 4000 miejsc. Nazwa Znaczek Turystyczny jest prawnie chroniona.

Więcej informacji na temat idei Znaczka Turystycznego na stronie http://www.znaczki-turystyczne.pl/

Obecnie można zakupić znaczek w recepcji Schroniska w cenie 10 zł/sztukę.

Galeria zdjęć

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.