Cennik

Cennik Noclegów
CENNIK OPŁAT ZA KORZYSTANIE Z MIEJSC NOCLEGOWYCH

W SZKOLNYM SCHRONISKU MŁODZIEŻOWYM W ROZDZIELU

zatwierdzony Uchwałą Nr XII/113/2019 Rady Powiatu w Bochni z dnia 28 listopada 2019 roku


1. Opłaty za noclegi.
Doba noclegowa w Schronisku trwa od godz. 1700 do 1000 dnia następnego.

Osoby przebywające na terenie Schroniska w godz. od 1000 do 1700 zobowiązane są opłacić tzw. pobyt dzienny stanowiący 20 % ceny noclegu.

tabela opłat za noclegi.
Lp. Wyszczególnienie Cena brutto od osoby w PLN za:
Pierwszy nocleg Pierwszy pobyt dzienny Każdy następny nocleg Kolejny pobyt dzienny
1
Dzieci, młodzież, nauczyciele, opiekunowie grup zorganizowanych
25,00 5,00 20,00 4,00
2 Młodzież akademicka, nauczyciele akademiccy, opiekunowie zorganizowanych grup akademickich oraz pracownicy szkolnych schronisk młodzieżowych 27,00 5,40 22,00 4,40
3 Pozostałe osoby, nie wymienione w pkt.1 i 2 30,00 6,00 25,00 5,00
4 Dzieci do lat 3 pod opieką rodziców lub wyznaczonych opiekunów 1,00 - 1,00 -
5 Opiekun zorganizowanych grup dzieci i młodzieży z zastrzeżeniem, iż nie więcej niż 1 opiekun dla grupy liczącej co najmniej dziesięć osób. 1,00 - 1,00 -

2. Za korzystanie z pomieszczeń Schroniska w godzinach 10:00 – 17:00, pobierana jest opłata za pobyt dzienny, w wysokości 20% obowiązującej opłaty za nocleg, o której mowa w pkt.1.

3. W uzasadnionych przypadkach dopuszcza się ustalenie niższych opłat za nocleg oraz opłat za pobyt dzienny, od ustalonych na podstawie niniejszej uchwały.

4. Stosuje się następujące zniżki w opłatach:

Stosuje się następujące zniżki w opłatach:

1) Członkowie Polskiego Towarzystwa Schronisko Młodzieżowych (PTSM) oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Schronisk Młodzieżowych (IYHF –International Youth Hostel Federation) – korzystają ze zniżki w wysokości 20 % obowiązującej opłaty za nocleg o której mowa w pkt. 1 lub opłaty za pobyt dzienny, o której mowa w pkt. 2. Warunkiem uzyskania zniżki jest posiadanie aktualnej legitymacji członkowskiej.

2) Posiadacze odznak: „Zasłużony Działacz Turystyki” oraz „Złotej Odznaki PTSM” z ważną legitymacją członkowską mają prawo do zniżki 50 % obowiązującej opłaty za nocleg o której mowa w pkt. 1 lub opłaty za pobyt dzienny, o której mowa w pkt. 2.

3) W przypadku wystąpienia prawa do obu zniżek, przysługuje tylko jedna – korzystniejsza.

4) Dyrektor Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Rozdzielu może obniżyć opłatę za nocleg o której mowa w pkt. 1 lub opłatę za pobyt dzienny, o której mowa w pkt. 2 do 20 % dla stałych klientów, a dla posiadaczy kart rabatowych, z którymi Schronisko podpisało lub podpisze stosowne umowy maksymalnie do 10 % zniżki. Status stałego klienta i posiadacza karty rabatowej określa Dyrektor Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Rozdzielu w odrębnym dokumencie. (REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO).

5. Do obniżenia opłaty za nocleg lub opłaty za pobyt dzienny powyżej limitów określonych w pkt. 4 ppkt. 1-4 uprawniony jest Zarząd Powiatu w Bochni na indywidualny wniosek, zaopiniowany pozytywnie przez dyrektora Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Rozdzielu. Obniżenie opłat za nocleg lub pobyt dzienny nie może przekroczyć odpowiednio 70% obowiązującej opłaty za nocleg o której mowa w pkt. 1 lub opłaty za pobyt dzienny, o której mowa w pkt. 2.

NA TERENIE OBIEKTU NALEŻY KORZYSTAĆ Z WŁASNEGO OBUWIA ZASTĘPCZEGO!

Cennik Wyżywienia


1. Dla grup (powyżej 10 osób) przygotujemy:

Tabela opłat za wyżywienie.
Wyżywienie Cena brutto
Całodzienne Śniadanie w formie bufetu 42,00 zł
Obiad mięsny (zupa + drugie danie)
Kolacja w formie bufetu
Śniadanie w formie bufetu 40,00 zł
Obiad jarski (zupa + drugie danie)
Kolacja w formie bufetu
Częściowe Śniadanie w formie bufetu 12,00 zł
Obiad jarski (zupa + drugie danie) 16,00 zł
Obiad mięsny i wegetariański (zupa + drugie danie) 18,00 zł
Obiadokolacja (tylko drugie danie) 12,00 zł
Kolacja w formie bufetu 12,00 zł

2. Koszt organizacji ogniska tj. kiełbasa 150 g, chleb, musztarda, ketchup, herbata, jednorazowe tacki, kubki, sztućce, serwetki oraz drewno na ognisko – 12 zł / za osobę.
3. Samodzielne korzystanie z kuchni grupy powyżej 10 osób, tj. przygotowywanie pełnego wyżywienia (śniadania, obiady, kolacje) podczas kilkudniowych pobytów – 4,00 zł/osobę dziennie (opłata za media).
4. Przerwa kawowa podczas obsługi szkoleń i konferencji:

  1. wariant I – przerwa kawowa jednorazowa tj. do 0,5 godz. – cena 11,00 zł/os:
    -woda mineralna 0,33 L, soki owocowe 0,33 L (jabłkowy, pomarańczowy), kawa, herbata, mix kruchych ciastek (kilka rodzajów).
  2. wariant II – przerwa kawowa jednorazowa tj. do 0,5 godz. – cena 14,00 zł/os:
    -woda mineralna 0,33 L, soki owocowe 0,33 L (jabłkowy, pomarańczowy), kawa, herbata, mix kruchych ciastek (kilka rodzajów), owoce w całości (np. jabłka, mandarynki, banany, winogrona).
  3. wariant III – przerwa jednorazowa tj. do 0,5 godz. – cena 18 zł/os:
    -woda mineralna 0,33 L, soki owocowe 0,33 L (jabłkowy, pomarańczowy), kawa, herbata, mix kruchych ciastek (kilka rodzajów), owoce w całości (np. jabłka, mandarynki, banany, winogrona), kanapki bankietowe.

5. Zimna płyta – cena 25 zł/os (obejmuje 2 rodzaje sałatek (np. jarzynowa, gyros), półmisek wędlin (schab pieczony ze śliwką, szynka, polędwica, pasztet), sery, galaretki drobiowo-warzywne, jajka w sosie tatarskim, masło, pieczywo.
6. Dla szkoleń, spotkań, imprez rodzinnych i okolicznościowych itp. Obowiązuje indywidualna wycena wyżywienia w zależności od doboru menu.

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.